1 / 3
PS3 - Novi bezzicni dzojstici
600 МКД
Цената е фиксна
03.02.2023 07:08

Бутел / Скопје

🎮 PS3/PC - 🆕️ Novi bezzicni kontroleri
🔋Imaat svoja baterija koja se polni so kabelce kako i originalniot kontroler.
💻 Funkcionira i na kompjuter.
💵 Cena: 600 den.
🚚 Skopje, prakam po kargo
📞 070/330-177
📱 Viber
📽 Video so performansite na kontrolerot ⬇️

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Tarik
Потврден огласувач
070330177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам