1 / 2
Сајла sajla
1 €
02.03.2023 23:26

Прилеп / Прилеп

Nova meka sajla od 9 mm cena 1 evro metar od 17mm okolu 10 metri ostanato 2000 den cela

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Сајла sajla

1 €

Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам