1 / 2
PRODAVAM BUNDI OD PRIRODNO KRZNO TOP-TAN
300 €
08.01.2023 21:05

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

S

Боја:

Бела

Prodavam 6 bundi od prirodno krzno Orijas (Zajak) top-tan, namaluvanje od EUR 450.00 na EUR 300.00 (parce) od broj 42 do 46.
- 4 crni
- 2 beli

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам