1 / 4
PRODAVAM BUNDI OD PRIRODNO KRZNO "NERZ" TOP-TAN
900 €
15.01.2023 21:46

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

40

Боја:

Црна

Prodavam bundi od prirodno krzno "Nerz", "Astragan" i "Kuna" top-tan, namaluvanje od EUR 1.400.00 na EUR 900.00 (parce), od broj 40 do 42,

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам