1 / 5
POPRAVKA NA PS5/PLAYSTATION5 KONTROLERI SO ORIGINALNI DELOVI
По Договор
26.12.2022 09:28

Гостивар / Гостивар

Vrsime brza,sigurna popravka na originalni ps5 kontroleri so originalni delovi.
Specijalen popust za igracnici koi imaat pogolema kolicina na kontroleri.
Delovi za site modeli na PS5 kontorleri i PS5 konzoli
Povekje info tel/viber/whatsup:072229235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам