1 / 4
Zenska kozna jakna
8.000 МКД
13.01.2023 08:30

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Палто

Големина:

S

Боја:

Црна

Prodavam crna klasicna kozna jakna broj S /38 na Mona ne e nosena utnat e brojot kupena 400 evra

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Kristijan Spasov
Потврден огласувач
070677460 078 507901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам