1 / 1
SALOVI OD PRIRODNO KRZNO
1 €
08.01.2023 21:05

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Шалови /марами

Големина:

S

Боја:

Други

PRODAVAM SALOVI OD LISICA, NAMALUVANJE OD 50 EUR NA 30 EUR (PARCE) (10 PRCINJA) TOP TAN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам