1 / 1
KRAGNI ZA KAPUTI OD PRIRODNO KRZNO
1 €
15.01.2023 21:45

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

S

Боја:

Други

PRODAVAM KRAGNI ZA KAPUTI OD PRIRODNO KRZNO LISICA, NAMALUVANJE OD 80 EUR NA 50 EUR (PARCE) (10 PARCINJA) TOP TAN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам