1 / 1
SUBARI OD PRIRODNO KRZNO
1 €
15.01.2023 21:45

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

S

Боја:

Други

SUBARI OD PRIRODNO KRZNO OD LISICA NAMALUVANJE OD 90 EUR NA 60 EUR (PARCE) (10 PARCINJA). SUBARI OD ZAJAK CRNI I BELI NAMALUVANJE OD 6O EUR NA 40 EUR (PARCE) (10 PARCINJA). SUBARI OD POLARNA LISICA CINCILA I VOLK NAMALUVANJE OD 200 EUR NA 100 EUR (PARCE) I MASKI MODELI OD VOLK. TOP TAN

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам