1 / 1
ELECI OD PRIRODNO KRZNO
1 €
05.02.2023 19:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

S

Боја:

Други

ELECI OD PRIRODNO (OVCO) KRZNO, NAMALUVANJE OD 150 EUR NA 100 EUR (PARCE) (10 PARCINJA) TOP TAN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам