1 / 1
OTKUP NA PLAYSTATION PS4 PS5 (SO DEFEKT) ILI ISPRAVNI
123 €
24.12.2022 23:05

Гостивар / Гостивар

Vrsime otkup na playstation konzoli so defekt ili ispravni, isplata vo kesh.
PLAYSTATION 5
PLAYSTATION 4
FAT/SLIM/PRO
Kontroleri so defekt za playstation 5 (originalni)
Kontroleri so defekt za playatation 4 (originalni)
Ponudete vo bilo koe vreme! 24/7
POVEKJE INFO NA: TEL/VIBER/WHATSUP:072229235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се бара од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам