1 / 2
DETSKI DUSHEK 115×68
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 10:14

Кисела Вода / Скопје

SKORO NOV DUSHEK MALKU KORISTEN.DIMENZII 115 x 68 x 20
KOMPET SO KREVETCE 3000 DENARI

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Душеци

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
071222462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам