1 / 4
SE PRODAVA MASA SO STOLICI
6.000 МКД
03.01.2023 05:01

Аеродром / Скопје

Prodavam trpezariska masa so 4 stolici.
Cenata e 6.000 denari

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Маси/столици

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
075671147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам