1 / 6
НАВИГАЦИЈА ЗА КОЛА,КАМИОН,АВТОБУС НА ПОПУСТ.
По Договор
27.01.2023 12:47

Чаир / Скопје

ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ:078202985
ПРОДАЖБА и СЕРВИС

ИНСТАЛИРАМЕ ОРИГИНАЛ НАЈНОВИ КАРТИ 2023година, ЗА СИТЕ НАВИГАЦИИ:IGO,GARMIN,BEKER,
PRESTIGIO,TOMTOM,MIO, PIONEER,NORTCROSS,TERABYTE, и на сите други навигации.

ПРОДАВАМЕ

ПРОФЕСИОНАЛНА 7ИНЧИ
ПИОНЕЕР НАВИГАЦИИ НОВИ ВО КУТИЈА ЗА КАМИОН,АВТОБУС,КОЛА,КОМБЕ И ТАКСИ ВОЗИЛА СО ПОЛНАЧ,ДРЖАЧ И ЗАШТИТНА ФОЛИА СО НАЈНОВИ КАРТИ 2023ГОДИНА ЗА БАЛКАН,ТУРЦИА,ЦЕЛА ЕВРОПА,СКАНДИНАВИА,ПОРТУГАЛИА,ШПАНИА ,УКРАИНА,АНГЛИА И РУСИА.
СО МАКЕДОНСКО МЕНИ И ГОВОРНО ЗБОРЕЊЕ НА МАКЕДОНСКИ,СРПСКИ,ТУРСКИ,АЛБАНСКИ,ГЕРМАНСКИ,АНГЛИСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ СО СИТЕ ХОТЕЛИ,РЕСТОРАНИ ,БЕНЗИСКИ,ТРГОВСКИ ЦЕНТРИ,КОРДИНАТИ И РАДАРИ КАДЕ ШТО МЕРААТ.

!!НОВО НАЈНОВО САМО КАЈ НАС!!
100%ТОЧНО И СИГУРНО.

ИНСТАЛИРАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИЦЕНЦИРАНА ГПС НАВИГАЦИЈА БЕЗ ДА ВИ ТРОШИ ИНТЕРНЕТ ЗА КОЛА,КОМБЕ,ТАКСИ ВОЗИЛА,АВТОБУС И КАМИОН НА СИТЕ ТЕЛЕФОНИ,ТАБЛЕТИ СО НАЈНОВИ КАРТИ ЗА БАЛКАН,ТУРЦИА,ЦЕЛА ЕВРОПА СКАНДИНАВИЈА,ПОРТУГАЛИА,ШПАНИА,УКРАИНА,АНГЛИА И РУСИА НА СИТЕ ЈАЗИЦИ, МАКЕДОНСКИ,СРПСКИ,АЛБАНСКИ,ТУРСКИ,АНГЛИСКИ,ГЕРМАНСКИ И ДРУГИ.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

ИТ СЕРВИС
Skopje, Gjorgi pop hristov 9
Потврден огласувач
0038978202985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам