1 / 3
Продавам рачно изработени корпи за подароци
200 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 02:04

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам рачно изработени корпи за подароци од дрво
Цена на големо 200 ден. ( над 10 парчиња )
Цена на мало 250 ден.
Време на изработка 2 работни дена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070353000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам