Се бара пекар во Охрид
1 €
17.01.2023 19:09

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара пекар за производство на леб на дрва во Охрид.
070 212 347

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070483987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам