1 / 8
PTZ WI-FI kameri kamera камери камера camera
2.799 МКД
19.12.2022 10:50

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

НОВОГОДИШЕН ПОПУСТ!!!
3 MP камера од 2999 на 2799 денари !!
5 MP камера од 3500 на 3200 денари !!

Моментално најпродаваните 3MP и 5MP камера за надзор, која има можност за движење од 270° хоризонтално и 100° вертикално управуваќи ја преку мобилен телефон, со ноќен паметен режим на снимање, со можност за 4Х зумирање, водоотпорна, за надворешна употреба, со детектор за луѓе со опција за следење на луѓе, двонасочен интерфон и уште многу паметни функции. Освен што поддржува мемориска картичка до 128GB, со која можете да снимате видеа до 4 недели, во апликацијата со која можете во реално време да следите преку камерата и има облак (простор во кој бесплатно можете да складирате видеа од камерата). Со еден збор одлична камера. Може да се прати по карго а за Прилеп достапна е и инсталација со доплата од 1000 денари. Со доплата од 400 денари може да се додаде и 32 GB мемориска картичка и препорачливо за 5MP камери 64 GB картичка за 600 денари и доплата од 170 денари специјална OG дозна за камери.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

cvetan
Потврден огласувач
078353559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам