1 / 1
Formatiranje-Instalacija na Windows i servis na PC
600 МКД
27.02.2023 14:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Форматирање или преинсталација на сите Windowsi на вашиот компјутер или лаптоп.
Инсталирање на пропратни програми на вашиот компјутер или лаптоп.
Надграда и одржување на вашиот компјутер
Промена на рам меморија
Промена на термална паста
Промена на HDD со SSD
Промене на напојување
Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070267657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам