1 / 12
TRPEZARISKA MASA _ STOL_ VINSKI KABINET
20.000 МКД
05.01.2023 11:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

30%, 40%, 50% namalenie na unikatni trpezariski masi, lusteri, stolni lambi, vinski kabineti, masivni ogledala, klub masi, itn.
Povelete vo salon "Wood Room" na Partizanska br 133 vo Karpos 4.
Info 075-392-424
e-mail woodroomsk@yahoo.com
Facebook Wood Room

Категорија: Дом и Градина /

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од: Претпријатие

Wood Room
Потврден огласувач
078377722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам