1 / 2
Шипка за врат од бузуки скала 68см и тастиера за виолина
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 18:55

Аеродром / Скопје

Нови донесени од Солун пред 4г.100е заедно 60е посебно.Со нив можам мандолина да додадам или гитара за добра акустична гитара или бузуки,ут итн дајте идеа.076905264 Злате

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава / Можна е замена од:

-----
Потврден огласувач
077761768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам