1 / 12
Nikon објективи
1 €
21.12.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Продавам Full Frame објективи за Nikon (користени на Nikon D90 и D750).

Nikon Nikkor AF-S 70-200mm f/2.8G IF-ED VR, предно и задно капаче, сеник. Цена: 600 ЕУР
Nikon Nikkor AF 50mm f/1.8 D, предно и задно капаче. ена: 85 ЕУР.
Nikon Nikkor 80-200mm f/2.8 AF, предно и задно капаче. Цена: 160 ЕУР
Sigma AF 24mm f/2.8 macro, , предно и задно капаче. Цена: 85 ЕУР.
Sigma AF 105mm f/2.8 EX DG macro. Цена: 250 ЕУР.
Sigma APO 400mm f/5.6 D Tele Macro,предно и задно капаче и цврста оригинална кутија. Сеникот му е вграден. Цена: 300 ЕУР.

Контакт: 078450049

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Славчо Христовски
Потврден огласувач
078450049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам