1 / 1
MASKI SUBARI I RUSKI KAPI
1 €
05.02.2023 19:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Останато

Големина:

L

Боја:

Други

PRODAVAM MASKI SUBARI I RUSKI KAPI OVCO KRZNO NAMALUVANJE OD 50 EUR NA 25 EUR PARCE (10 PARCINJA) TOP-TAN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам