1 / 1
KOZNI JAKNI I MANTILI TOP-TAN
1 €
05.02.2023 19:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

L

Боја:

Други

PRODAVAM MASKI JAKNI OD TELESKA I OVCA KOZA DOLZINA ZA ODELO BR
r.52, NAMALUVANJE OD 250 EUR NA 170 EUR PARCE (4 PARCINJA).
- MASKI MANTIL OVCA KOZA 1 PARCE (Br.50), NAMALUVANJE OD 700 EUR NA 400 EUR.
- ZENSKI MANTIL OVCA KOZA, NAMALUVANJE OD 500 EUR NA 300 EUR (1 PARCE) Br.42.
- ZENSKI KRATKI STRUKIRANI JAKNI OVCA KOZA, NAMALUVANJE OD 200 EUR NA 130 EUR PARCE (4 PARCINJA). TOP-TAN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам