1 / 2
Имобилизатор за колено
3.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.12.2022 18:28

Гази Баба / Скопје

Продавам 5 дена користен имобилизатор за повредено колено. Купен е по цена од 5720 денари.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
075335013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам