1 / 1
Пижами величина 12 од Минерва грчки бренд
1.050 МКД
Цената е фиксна
10.12.2022 18:06

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на облека:

Пижами

Големина:

146

Боја:

Светло сина

Пижами величина 12 од Минерва грчки бренд цена 1050ден.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за девојчиња

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
076448786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам