1 / 11
Nikon D5600
1 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.12.2022 11:19

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon D5600 со кит леќа 18-55 и три екстра леќи
Nikor AF-S DX 35mm 1.8G
Nikor AF-S DX 18 - 105 F3.5-5.6 G ED VR
Nikor AF-S DX 18 - 200 F 3.5-5.6 G ED VR
Камерата е користена за домашни потреби и има 24000 окидања.
Гратис два ND filtera za 52мм и 67мм, мемориска картичка Вербатин про 64GB опрема за одржување

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
070206143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам