1 / 12
SONY HANDYCAM
250 €
11.12.2022 23:22

Гостивар / Гостивар

Prodavam digitalna kamera SONY HANDYCAM
DCR - DVD 110E
Mnogu malku koristen vo odliçna sostojba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
71779826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам