1 / 4
Se Iznajmuva Kamijon so Digalka Kran Hiap
1 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 12:09

Скопје Центар / Скопје

Kamion so Digalka so sopstven Utovar Transport i Istovar na Kukicka Kontejner Masini Silosi Rezervoari za poveke info na Tel 078 359 610 Igor

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам