1 / 1
Plac 720m2 na atraktivna lokacija
36 €
19.05.2023 19:00

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

720 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам