1 / 8
V380Pro 360° ROTIRACKI KAMERI 5MP FULL HD
2.000 МКД
2.100 МКД
07.06.2023 11:41

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA

*Нов модел 22/23 промотивно по цена од 2500денари на 2100денари (ограничена количина)

*Ротирачки 360° AI Security Intelligent Smart камери со 5 мега пиксели сензор, WIFI WIFI hotspot,18 лед диоди за ноќна слика во боја 2 големи инфраред диоди,детекција на движење на одреден обележан простор со АЛАРМ СИРЕНА,аудио во две насоки...
*2.4ghz & 5ghz WIFI конекција
*Full HD слика 1080p (1920x1080)
*Чисто видео во ден и ноќ
*Без каснење на слика,се конектира за 2-5 секунди
*Се користи со апликацијата V380 Pro ,достапна на Android PlayStore,Apple Market i PC Windows
*Брза и едноставна инсталација,преку апликацијата на вашиот телефон(се избира опцијата Wifi Smart Camera,потоа AP hotspot connection,потоа се конектирате на Wifi рутерот на кој што сакате да ја конектирате камерата,потоа Connect to AP hotspot-тоа е нејзината Wifi мрежа...си ставате password и камерата е активна и во функција)
*Опција за надворешна и внатрешна употреба
IP66 Waterproof
*Зачувување на снимките во мемориска карта(MicroSD) до 128GB, со автоматско обновување на снимките, како и нивно прегледување преку вашиот телефон(Android & iOS), таблет или компјутер...
*Опција за снимките да се меморираат дирекно на Cloud
*Опција да се поврзe со друг NVR или HVR
*Опција за поврзување на повеќе камери
*Три начини на поврзување: со WIFI (тука спаѓа и со HOT SPOT), LAN дирекно со кабел, или на WIFI мрежата од самата камера.Може да работи и без интернет, самата камера си продуцира сопствена WIFI мрежа до максиум 20 метри.
*Детекција на движење на одреден простор се мести преку апликацијата и при секое движење на тоа место пракја порака на вашиот телефон, таблет, компјутер
*Опција да се пушти автоматско ротирачко пратење на објекти во движење
*Вграден звучник и микрофон за двонасочна говорна комуникација,може да се користи и како домофон
*Можност да се следат повеќе камери истовремено во апликацијата на телефон или компјутер
*Ноќно снимање во црно-бело или во боја(до 30 метри)
(2X XL IR diodi, 18X XL LED diodi)
*Опција за автоматско палење на LED диодите при детекција на движење
*Опција за доделување на пристап до камерата и на други клиенти преку самата апликација (MultiUsers).
*Димензии:170X300X110

***За подетално слободно јавете се или пишете на Viber или WhatsApp

https://v380.org/product-category/wifi-camera/

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

MINI WIFI KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

2000 МКД

V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам