1 / 1
Nikon D3300 фотоапарат
18.000 МКД
04.01.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Се продава Nikon D3300 со леки 18-55 mm, во одлично сочувана состоба.

Во сетот доагаат и:
- мемориска картичка од 16GB
- мини трипод
- hama торбичка
- полнач за батерија
- усб кабел

Телефон за контакт: 072 249 352

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Anamarija
Потврден огласувач
072249352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам