1 / 1
Kamera / kameri wifi nadzor
1.100 МКД
19.03.2023 19:08

Штип / Штип

Se prodavaat novi wifi ip kameri. Najlesna instalacija samo ja priklucuvate na struja ili na fasonka ja navrtuvate. So vgradeno wifi moze da ja sledite od kade sakate. Slot za sd kartica do 128gb. Premotuvanje na snimka. Nejeftina cena vo mk. Prakame po kargo

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078295660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам