1 / 10
Kuka vo Stojakovo
35.000 €
29.12.2022 01:10

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

480 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1963

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Stojakovo

Se prodava kuka na odlicna lokacija vo selo Stojakovo.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам