1 / 2
Prevoz transport selenje frlam sut mebel i dr. Stvari
По Договор
03.03.2023 13:39

Аеродром / Скопје

Prevoz vo skopje i niz makedonija. Voedno frlam sekakov sut otpad mebel i drugi stvari sto vi smetat. Rascistuvam od garazi podrumi stanovi i dr. Od nepotrebni stvari

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
078404519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам