1 / 1
Playstation 4 - Playstation 5 (OTKUP) Ps4 Ps5 - Ps4/Ps5
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 15:25

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Vrshime OTKUP na PS4 i PS5 konzoli i racki (kontroleri) vo bilo kakva sostojba.
Isplata vednash vo KESH!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Се продава од:

SPS PLAYSTATION SERVIS
Потврден огласувач
38977579419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам