1 / 11
VW SHARAN 2.0 TDI 140 ks.2013 god
11.999 €
20.03.2023 06:58

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW SHARAN 2.0 TDI 140 ks.2013 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so 5 sedista I novi gumi.
Kolata e uvezena od Germanija i se plateni site davacki do registracija.071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам