1 / 4
Објектив Никон,18-105
6.000 МКД
09.01.2023 13:40

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

25,1-30 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Продавам некористен објектив Никон 18-105 DX

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
070206143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам