1 / 2
Harmonika Diwal so vgradeno Juzi saund vena 4000evr fiksno
3.700 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 01:17

Гази Баба / Скопје

Harmonika DIWAL elektricna so vgraden juzi saund i daljinsko komplet 3700 harmonikata e kako nova vredi da se vidi,ka ima izraboteno covekot od bugarija sto go izmislil juzi saundot,napravena e profesionalno cena 4000evr fiksno tel 070 641112

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

dejvid
Потврден огласувач
076273703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам