1 / 2
PS4 CUH1216 500GB CHIPUVAN NA 9.00 REDOK PRIMEROK
По Договор
15.03.2023 10:33

Гостивар / Гостивар

PS4 FAT 500GB CUH1216 chipuvan na 9.00 perfektna sostojba!
Na nego ima instalirani igri :
-Fifa 23
-Farcry 6
-Crash team racing
-Sonic
I uste nekolku drugi
Ocisten od prasina, smeneta nova termalna pasta i termalni padovi.
Sleduva so site kabli
USB za aktivacija na HEN-ot
Povekje info na tel/viber/whatsup:072229235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам