1 / 4
Otkup kupuvam koli vozila stari ponovi havarisani za delovi
1 €
22.05.2023 18:26

Аеродром / Скопје

📢📢🚗🚙💲 OTKUP NA VOZILA 📢📢💲🚙
OTKUPUVAME VOZILA ZA DELOVI
☎️☎️078206570
**AVTO ATOM**
--OTKUP NA VOZILA ZA DELOVI
-- HAVARISANI
--ZAPUSTENI
--OPOZARENI
--TUMBANI
--POD CENA
--MALI VOZILA
--VOZILA STO NE GI VOZITE I VI ZAFAKJAAT MESTO
--REALNA PROCENKA 👌
--ISPLATA ODMA 💲💲🤑🤑
☎️☎️078206570

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078206570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам