1 / 5
MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA
8.500 МКД
Цената е фиксна
Денес 13:00

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани. Погоден е за фарми кои одгледуваат животни. Добар помошник за секој фармер, мелницата за добиточна храна може да се користи за подготовка на храна за коњи, свињи, телиња, кокошки, фазани, потполошки, зајаци итн.

Моќност: 2,5 kw
Вртежи: 2800/мин
Капацитет: 200 kg/h
Тежина: 19 кг
Комплет со 4 сита
ISPRAKAME SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. ZA NARACKA NA: 077 735 790. 070 607 455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

500 МКД

AVTOMATSKI I INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

5800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам