1 / 12
** Trpezariska masa od masivno drvo **
21.500 МКД
09.04.2023 17:12

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masivni ogledala, trpezariski masi, klub masi, daski za secenje, stolici, dekor, itn.
Povelete vo salon "Wood Room" na Partizanska br 133 vo Karpos 4.
Info 075-392-424
078-377-722
e-mail woodroomsk@yahoo.com
Facebook Wood Room
web: woodroom.mk
https://woodroom.mk/

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од: Претпријатие

Wood Room
Потврден огласувач
078377722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам