1 / 12
gumi гуми 4x4 SUV - 215-65-16 4 SEZONSKI
75 €
14.03.2023 10:50

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

16

078/333/158 viber
072/208/120 viber

Isporaka so kargo za 1 raboten den
- nov DOT
- 1 godina garancija

Raspolagame so poveke dimenzii i brendovi na lager …

suzuki
mitsubishi
bmw
honda
nissan
mercedes
audi
vw

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 4x4 OFF ROAD 31x10.5 R15 / 31x10.5 R16 SILVERSTONE

1111 €

gumi 225 75 15 4x4 extra cena!

3300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам