1 / 12
MAXXIS M/T 235-75-15
180 €
14.02.2023 14:38

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

235

Висина:

75

Дијаметар:

15

078/333/158 viber

072/208/120 viber

ISPORAKA SO KARGO NIZ CELA MK

POVEKE BRENDOVI I DIMENZII NA LAGER


SUZUKI
NISSAN
MITSUBISHI
AUDI
BMW
VW
MERCEDES
KIA
GUMI
гуми

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi NEXEN 215-65-16 4x4

4000 €

gumi гуми 215 75 15 OFF ROAD

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам