1 / 8
NOV PRAZEN TROSOBEN STAN 70m2 KOZLE
330 €
Цената не е фиксна
23.03.2023 12:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kozle

sifra> 23190

Se izdava nov trosoben prazen stan od 70m2 so namestena kujna so elektricni aparati i klima inverter uredi, na 1kat, greenje na struja, parking mesto.
Cena 330eur

Kontakt mob
075/534-820
077/705-109
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV LUX DVOSOBEN STAN 40m2 FLAT IRON

280 €

STUDIO OD 39m2 VO CENTAR BLIZU KATOLICKA CRKVA

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам