1 / 12
Transport na pesok sut tampon zemja selidbi prevoz so kiper
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:38

Кисела Вода / Скопје

🛻 ВРШИМЕ ПРЕВОЗ СО КИПЕР🛻

🔴 Исфрлање шут, по потреба имаме работници за товарање
🔴 Сепариран речен песок ситен за кошулица и мешавина за бетонирање
🔴 Тампон јаловински (0-32) и речен
🔴 Дробен камем ризла идеален за под бекатон, тампонирање плацеви или патеки (фракции од 1-4)
🔴 Сеена хумусна земја за тревници или земја пунетица за пополнување
🔴 Селидби, превоз на мебел (гарнитури, плакари, бироа и друго)
🔴 Транспорт на градежни материјали (цемент, блокови, мрежи, бекатон, кровни панели и друго)

☎️ 070 211 944 ☎️

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Prevoz
Потврден огласувач
070211944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам