1 / 12
Транспорт на песок тампон шут земја мебел превоз со кипер
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:00

Карпош / Скопје

🛻 ВРШИМЕ ПРЕВОЗ СО КИПЕР 🛻

🔴 Исфрлање шут, по потреба имаме и работници за утовар
🔴 Сепариран речен песок за кошулица и бетонирање без муљ
🔴 Дробен камен ризла за под бекатон или тампонирање плацеви и патеки (фракции од 1-4)
🔴 Тампон јаловински (0-32) и речен
🔴 Сеена хумусна земја за тревници и земја пунетица за пополнување
🔴 Селидби, превоз на мебел (гарнитури, плакари, бироа и друго)
🔴 Превоз на градежен материјал (цемент, блокови, лепак, мрежи, бекатон, кровни панели и друго)

☎️ 070 211 944 ☎️

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Kiper
Потврден огласувач
070211944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам