1 / 1
Umetnicka slika
2.000 МКД
06.06.2023 12:30

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava umetnicka slika, tehnika maslo na platno.
Platnoto e so dimenzija 60x45cm

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Zoran Mandev
Потврден огласувач
070953999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам