1 / 10
Zenski cizmi
2.000 МКД
31.03.2023 22:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

40

Боја:

Црна

Se prodavaat novi pet para kožni ženski čizmi brendovi:
Biana 2000 den. Crni,
JulieDee 4000den.Teget,
Marwell 3500 den. Sivo, crna crvena,
Bata 2000 den. Crni,
Kicker 1500 den. Crni,
Kontakt telefon 070236933

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Fidan
Потврден огласувач
023176212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам