1 / 4
Pentaka
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2023 20:21

Кисела Вода / Скопје

Se prodava pentaka kamera so film od1952 God.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
078247449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам